גלית תגורי משה

גלית תגורי- התמרהשמי גלית, מנהלת של התמרה בתהליכי יזמות ופיתוח עסקי אשר מתווה דרך ליזמים ובעלי עסקים ששואפים ליעל, להצמיח ולהגדיל את הפעילות העסקית שלהם. אני שמחה לפרוס עבורכם מיומנויות לפיתוח מצוינות עסקית ההכרחיות כדי ליצור הצלחה, להגיב בערנות ולממש את עצמכם כפי שאתם בוחרים
להיות בעידן משתנה.

 • כלים להתפתחות עסקית בסביבה משתנה לחוסן ועמידות עסקית ברת קיימא
 • מימוש המיזם בהלימה ל-DNA של העסק והיזם
 • ייצור שינוי עסקי באחריות ומודעות

השנים האחרונות מספקות לנו, יזמים ובעלי עסקים, מקרה מבחן מאתגרים במיוחד לגמישותנו המחשבתית. המנהל החדש יודע שתנאי להצלחה, לכל ארגון ומיזם, חדש או קיים, הינו ללמוד כיצד להתנהל בתוך תנאי אי ודאות ולמקסם את היכולת לקבל החלטות מיטביות תוך שמירה על חדשנות וערנות לשוק.

 1. "שמיים פתוחים" – פיתוח מוצר חדש  
 2. "המראה בטוחה" – מרעיון עסקי / חברתי להגשמה כלכלית
 3. " חישוב מסלול מחדש" – פיתוח עסקי למיזמים ועסקים קיימים
 4. "מגדל פיקוח" – קבוצת עבודה למנהלים / יזמים / צוות עובדים
 5. "רואים רחוק" – איך בונים סדנה/ הרצאה/ הנחייה?

כל אחד מתהליכים אלו יכול להתממש באמצעות סדנה או ליווי ויעוץ אישי למנהל, לצוות מנהלים או לצוות עובדים. פועל יוצא מכל אחד מהתהליכים הוא ארגז כלים עצמאות וצמיחה בתהליכי המשך.  


 

אודותי  

אני מאמינה שעסק הוא הגשמה של מי שאנחנו ומי שאנו חולמים להיות. מאחורי כל הצלחה יש מימוש של פילוסופיה ותורת חיים. IF YOU WANT MORE, BECOME MORE" – Jim Rohn"

אם אני רוצה להשיג יותר, עלי להיות יותר ולכן לאורך השנים רכשתי השכלה וניסיון בעולמות משתנים התורמים לתהליכי הליווי:

תואר שני בתיאטרון- אונ' תל-אביב, הנחיית קבוצות, ניהול  כעשור של "התמרה" , כתיבת טור קריירה YNET – כל אלו  תורמים לגמישות המחשבתית והחשיבה היצירתית החדשנית, לצד היכרות וניסיון אישי בניהול עסק כשני עשורים. בנוסף, מועמדת לפרס ראש הממשלה ולפרס רפפורט בנושא יזמות נשים תשע"א/ תשע"ב.

אז אם גם אתם מרגישים צורך להיות יותר, להשיג יותר, לצמוח יותר, נשמח לראותכם בתוכניות הייחודיות שפיתחנו עבורכם…

 1. "שמיים פתוחים"  – פיתוח מוצר חדש  

תהליכי ליווי החל מבדיקת היתכנות ועד לפיתוח, ייצור ושיווק עבור בעלי עסקים ובעלי מיזמים חברתיים, למימוש מוצר בר קיימא שמרחיב את הפעילות העסקית שלכם.

 1. ."המראה בטוחה" – מרעיון עסקי / חברתי להגשמה כלכלית

תהליכי ליווי ויעוץ לאלו הנמצאים בשלב הקמת מיזם או עסק חדש ואשר חשוב להם להבין את ההיתכנות והתהליכים הנדרשים לפני היציאה לדרך לקראת הגשמתו המוצלחת של המיזם.

 1. " חישוב מסלול מחדש" – פיתוח עסקי למיזמים ועסקים קיימים

תהליכי ליווי ויעוץ למיזמים ועסקים קיימים אשר מחפשים אופקים וכלים חדשים כדי לבסס, להרחיב ולממש את הפוטנציאל לשלב העסקי הבא במלואו.

 1. "מגדל פיקוח" – קבוצת עבודה למנהלים / יזמים / צוות עובדים  

פורום מצומצם המתכנס בתדירות קבועה ומטרתו להגביר את המוטיבציה, להתוודע לצירים שונים של חשיבה חדשנית וגמישה בעולם העסקי ולרקום את התובנות החדשות ליצירת התמרה בחיי המשתתפים.

 1. "רואים רחוק" – איך בונים סדנה/ הרצאה/ הנחייה? –  בין אם אתם עוסקים בהדרכה או בתחום ניהולי ובין אם פיתחתם מוצר ואתם רוצים להעצים את המסרים בדרך של סדנה/ הרצאה/ הנחייה, כלי ההנחיה הינם חשובים להעברת המסר ולהגברת פוטנציאל ההצלחה.

בברכה

גלית תגורי משה

טל' – 052-4725956

GALIT@HATMARA.ORG.IL