המלצות

המלצה על גלית תגורי משה – לפרס ראש הממשלה, המכון היהודי- ערבי

המלצה על גלית תגורי-משה – לפרס ראש הממשלה , הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב

המלצה של רשות שדות התעופה

המלצה קורס ניהול פרויקטים – שרונים תשתיות מים וביוב

ניהול פרויקטים1

המלצה מכתב המלצה על קורס דיני מכרזים התמרה

מכתב המלצה על קורס דיני מכרזים התמרה

עמק הירדן1

 

רשות שדות התעופה

 במהלך שלוש שנות היכרותי הקרובה עם הפעילות של חברת "התמרה – הובלת תהליכים ארגוניים" ועם בעליה, גיליתי כי מדובר בחברה שונה מאוד מההיצע הקיים היום בתחום זה. עבדתי מול חברת התמרה בהיבטים שונים ומזוויות שונות, הן כמי שהעסיקה אותם והן כמי שהשתתפה בקורס שלהם. להלן אפרט:

א.    אני עצמי השתתפתי בקורס "ממוני אתיקה" של חברת התמרה. היה זה קורס ברמה אחרת ואני מציינת זאת כמי שהשתתפה באינספור קורסים בארגונים שונים העוסקים בייעוץ ארגוני ואתי. קורס מקצועי, ברמה גבוהה מאוד ומומלץ אף למי שלא בא מהתחום. התואר הראשון שלי הוא בפילוסופיה ואני מרשה לעצמי להעיד שהקורס היה ברמה אקדמית שלא נופלת מזו של האוניברסיטה.

ב. במסגרת תפקידי כראש מחלקת מודיעין ברשות שדות התעופה, העסקתי את חברת התמרה בשני ימי עיון לראשי משמרות ולסגנים. התוכן עסק בהקניית מיומנויות, תובנות וכלים עבור המשתתפים, להתמרת יכולותיהם ולקידום התקשורת  הבינאישית בחייהם ובקריירה שלהם. על פי המשובים שקיבלתי מהמשתתפים, הסדנא הקנתה כלים לביצועים המשפרים את מעמדם והישגיהם מטובים בהחלט, לביצועים  מרחיקי לכת.

ג.  במסגרת תפקידי כממונה על קידום מעמד האשה ברש"ת, הזמנתי הרצאת פתיחה של הגב' גלית תגורי משה ליום פעילות לכל הנשים בארגון. ההרצאה "בחירה, בריחה או בכי רע" עסקה בבחירות האינטואיטיביות שבוחרות נשים עובדות לעשות במהלך חייהן וההשלכות לבחירות הללו. הרצאה שהותירה רושם רב על העובדות.

ד. בחודש מרץ 2014, מתוכננת פעילות OTD במדבר לכל הנשים ברש"ת. חברת התמרה מתעתדת לבצע עבורנו את הסדנאות אותם בנתה עבורנו בהזמנה אישית ומיוחדת.

ה. עד כה, כל אימת שעבדתי בשתוף פעולה עם חברת התמרה,זכיתי בהצלחה גדולה. זוהי חברה מקצועית שהציבה לעצמה רף גבוה ובלתי מתפשר ולעומת המוצע היום בתחום, אפשר אפילו לומר נדיר.

בברכה,

נעמי קליימן

ממונה על קידום מעמד האשה ומניעת הטרדה מינית

להמלצה לחצו כאן

חוג'יראת ג'מעה, מזכיר המועצה המקומית ביר אל מכסור

קורס ניהול הפרויקטים שהוכן ונערך ע"י התמרה היווה נדבך חשוב עבורנו . הסביבה הלימודית שנוצרה , עשייתם של נציגי התמרה ובמיוחד גלית, המרצה מר אבי רוזנברג שהביע שליטה מלאה בחומר, ידע, נימוס וצניעות והעביר הידע בשיטה אטרקטיבית .

כל זה יצר עבור הלומדים סביבה לימודית נוחה והחומר שהועבר בל יישכח . אכן זה תרם לעבודה היומית שלנו והעניק לנו כלים חדשים לנהל העניינים השוטפים שלנו בעבודה ואף בחיים שלנו . 

הערכה למר דני לקר שהביע ידע רב בתחום משק המים בשעת חירום , לדניאלה שהרשימה בהעברת חומר על התקשורת . הסיור לעיר בני ברק והביקור בתאגיד מי ברק תרם בהרחבת הידיעה של הארץ ואמצעי ניהול במצבים מיוחדים ויצר תמונה חיובית . 

תמשיכו בפיתוח אופקים חדשים … בהצלחה ..

חן … חן על העשייה והיחס 

בברכה ,

חוג'יראת ג'מעה 

מזכיר המועצה המקומית 

ביר אל מכסור

הבורסה לניירות ערך ,בטינה אלקלעי

שלום גלית יקרה,

ברצוני לשתף אותך בתחושה של הערכה עמוקה על התכנים ועל המבנה קורס אתיקה שהסתיים לפני מספר ימים. מזה זמן רב, רציתי להשתתף בקורס לממוני אתיקה והתלבטתי רבות איזה קורס לקחת. לשמחתי בחרתי בכם, וקבלתי תפיסת עולם שלמה חדשה בנושא, ולא רק טכניקה ופרוצדורות. מעבר לבחירה מאוד נכונה של מרצים וגישות, הצלחתם "לגייס" מנהלים מסביבות עסקיות וארגוניות מגוונות, מה שהוסיף לדינמיקה ולרמת הדיונים.

תודה על החוויה המשמעותית,

בטינה

בטינה אלקלעי

סמנכ"ל משאבי אנוש הבורסה לניירות ערך בתל-אביב

דר. אורנה מגר, יועצת ראש העיר מודיעין למעמד האשה

גלית שלום,

מבקשת להודות לך על פעילותך המקצועית החשובה בתחום קידום שוויון מגדרי בחברה שלנו ובעיקר בתחומי החינוך. התוכנית שפיתחת עבור גננות וסייעות במערכת החינוך ,ויושמה אצלנו במודיעין- זכתה להצלחה רבה. ההדגשים המקצועיים בשילוב עם התפיסה המגדרית ויכולת היישום שלה ברמה הפרקטית בקרב צוותי החינוך בגני הילדים- תרמו לקידום האגנדה העירונית שלנו בנושא , ואף להטמעת השיח המתאים לתפיסה בקרב העוסקים בתחום ובקרב מקבלי ההחלטות. מעורבותך ותרומתך לנושא – מוערכים בעינינו , וכיועצת ראש העיר במודיעין, וכיו"ר איגוד היועצות בארץ – אני מודה לך על פעילותך הנמרצת להטמעת השוויון המגדרי בכל תחום נדרש. מאחלת לך המשך עשייה משמעותית ומוצלחת בברכה,

ד"ר אורנה מגר יועצת ראש העיר למעמד האשה ויו"ר איגוד היועצות בישראל

מזל שניר, יועצת ראש העיר קיריית-גת למעמד האשה

אני רוצה להמליץ על התהליך של ליווי בהקמת מנהל נשים עירוני של קיריית גת על- ידי גלית תגורי משה, מנכ"ל התמרה- תהליכים בעיצוב חיים.

גלית ליוותה אותנו בהקמת המנהל בתהליך של למעלה משנה והעבודה מולה נעשתה בצורה מקצועית ונעימה. לגלית ידע רחב בכל תחום הנשים בישראל ובעולם ויכולת זו סייעה לנו לקבל כלים רבים ולהרחיב את המעגלים אליהם פנינו. אנו ממליצים על עבודתה בתחום מנהיגות נשים וכמללה ליועצות בתחום מעמד האשה.

מזל שניר, יועצת ראש העיר קיריית-גת למעמד האשה

 

דני לקר, מנהל אגף ביטחון מים וחירום

ברצוני להודות לך מקרב לב עבור הסקירה המרשימה וההדרכה בתרגיל "התקפה" במסגרת קורס ההסמכה למנהלי ביטחון וחירום בתאגידי המים והביוב בישראל. הסקירה והתרגיל צרמו רבות להבנה של חניכי הקורס את נושא הצורך והטכניקה בהגנה על מתקני המים תוך שימוש מחשבתי "בראיית המצב מתוך עיני היריב" אציין כי מלבד עמדתי המובעת במכתב זה זכו הסקירה והתרגיל שלך להדים חיובים מאד מצד המשתתפים בקורס. תודה עבור הרצינות ההשקעה והמאמץ.

 

בברכה, דני לקר מנהל אגף ביטחון מים וחירום

לצפיה בהמלצה לחצו כאן…

ישראל מרקו, מנהל אגף ביטחון, רכבת ישראל

אנו עובדים עם חברת התמרה במספר תחומים באגף הביטחון ברכבת ישראל- תחום התחקירים ותחום קבלת החלטות במצבי חירום. המנחים שהעבירו את התכנים מבכירי העוסקים בתחום. רמת המקצועיות וההכנה שהשקיעו בהשתלמויות הייתה גבוהה.

יצאנו נשכרים מהתכנים החשובים ומהמידע החדשני שהתקבל בהשתלמויות הייחודיות.

ישראל מרקו, מנהל אגף ביטחון, רכבת ישראל

לצפיה בהמלצה לחצו כאן..

 

משה חן, חברת HOT

לגלית היקרה שלום רב, 

מבקש להודות לך על היחס החם והתומך במהלך קורס ממונה אנרגיה שהשתתפתי בו. צוות המרצים שהדריכו אותנו היו ברמה גבוהה ומקצועית. התכנים היו מעניינים , חשובים ומשמשים אותי ככלי עזר בעבודתי להבנת נושאי האנרגיה השונים ושימוש יעיל וחסכוני באנרגיה בחיי היום יום . לעניות דעתי הקורס מומלץ לכל חברה שחשוב לה יעילות וחסכון באנרגיה.

משה חן, ראש תחום בטיחות וגהות ארצי, חטיבת רכש לוגיסטיקה ושיפור ביצועים,

חברת HOT

אילן אבלס, משרד התיירות

גלית שלום רב,

נכנסתי לקורס בחששות גדולים וללא ידיעה מקדימה על מהות החומר אותו אנחנו אמורים לדעת ולהכיר. המרצים שהעמדתם לרשותנו האירו את עיננו (תרתי משמע) ותרמו רבות להעשרת הידע שלנו בנושא האנרגיה וחשיבות השימור שלה. ד"ר משה הירש ושאר הצוות העשירו את הידע שלנו והעביר את הקורסים בצורה שנתנה לנו את הכלים להתמודד עם אתגרי התפקיד בצורה הטובה ביותר. על כך מגיעה לכם תודה רבה ויישר כוח גדול.

בברכה,

אילן אבלס,  מנהל תקשורת וממונה אנרגיה, משרד התיירות

אורי חיו, האגודה למען החייל

סוף הוא תמיד התחלה בסיום הלימודים שכבר התרגלנו להיפגש בכל יום חמישי יש תחושה לא קטנה של מחסור בחברים ומורים יקרים.

ברצוננו לומר תודה, על מורים נפלאים ,תמיכה ,עידוד ועל דרך שבסופה הצלחה , על אוזן קשבת כשהיה "מאין חלל" ולא הבנו "כמעט כלום" ועל סיום מוצלח כשכולם עברו את המשוכה "בשלום"

תודה למנהלי  "התמרה" על הדרך, הליווי, העוגיות  הטעימות של הבוקר והסנדוויץ' הטעים של הצהריים
היה טוב וחבל שניגמר

אורי חיו, ראש תחום בינוי

האגודה למען החייל

שמחה טננבוים, יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה

לגלית היקרה שלום רב,

כרגיל אי אפשר להירדם אחרי ערב מלא באנרגיות חיוביות. רוב תודות לך על ההרצאה המעניינת והחוויתית. אני בטוחה שכל אחת מבין 90 המשתתפות עברה התעוררות מסויימת או אולי חידוד במוחה לשמע דברייך שהיו בעיני חשובים ביותר. מקווה שגם את נהנית מהמפגש עם נשות בית-דגן .

ושוב תודה ולהתראות בפעם הבאה,

שמחה טננבוים יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה ויו"ר מועצת נשים בית-דגן