צדוק משה

צדוק משהשמי צדוק, יועץ בכיר של התמרה בתהליכי יזמות ופיתוח עסקי. מתווה דרך ליזמים ומוביל בעלי עסקים ששואפים ליעל, להצמיח ולהגדיל את הפעילות העסקית שלהם. אני שמח לפרוס עבורכם מכלול מיומנויות וכישורים לפיתוח מצוינות עסקית ההכרחיות כדי ליצור הצלחה, להגיב בערנות ולהתאים את עצמכם ואת הפעילות העסקית לדרישות השוק בעידן משתנה באופן תדיר.

 

 • כלים להתפתחות עסקית בסביבה משתנה לחוסן ועמידות עסקית ברת קיימא
 • חדשנות וחשיבה פורצת גבולות
 • מימוש המיזם בהלימה ל-DNA של העסק והיזם
 • ייצור שינוי עסקי באחריות ומודעות

 

השנים האחרונות מספקות לנו, יזמים ובעלי עסקים, מקרה מבחן מאתגרים במיוחד לגמישותנו המחשבתית. המנהל החדש יודע שתנאי להצלחה, לכל ארגון ומיזם, חדש או קיים, הינו ללמוד כיצד להתנהל בתוך מציאות משתנה ותנאי אי ודאות, ולמקסם אגב כך את היכולת לקבל החלטות מיטביות תוך שמירה על חדשנות וערנות לשוק.

 1. פיתוח מוצר חדש  
 2. מרעיון עסקי / חברתי להגשמה כלכלית
 3. פיתוח עסקי למיזמים ועסקים קיימים
 4. ניהול עסק

5."מנטורינג"

כל אחד מתהליכים אלו יכול להתממש באמצעות ליווי ויעוץ אישי לבעל העסק, למנהל, ולצוות העובדים מחד, וכמודולה עצמאית ממהלך קורס שלם.  פועל יוצא מכל אחד מהתהליכים הוא ארגז כלים וצמיחה בתהליכי המשך.  


 

אודותי  

אני מאמין שהעסק שלנו מבטא את מי שאנחנו ומי שאנו חולמים להיות. הצלחה  נולדת מתוך רחם המוזן ע"י פילוסופית חיים של צמיחה אישית והתפתחות עצמית, תוך רכישת מיומנויות וכישורים שיובילו את חיינו הפרטיים והעסקיים לתוצאות מרחיקות לכת.  IF YOU WANT MORE, BECOME MORE" – Jim Rohn"

אם אני רוצה להשיג יותר, עלי להיות יותר, ולכן לאורך השנים רכשתי השכלה וניסיון בעולמות משתנים התורמים לתהליכי הליווי.

ניסיון נצבר לאורך כשני עשורים מהווה את הכר המאפשר לי להוביל אנשים באשר הם לצמיחה, להצלחה ולהשגת תוצאות מרחיקות לכת- לימודי מנהל עסקים, לימודי הנחיית קבוצות, לשעבר שף ובעלים של חב' קייטרינג "חלומות", יזמות גלובלית בפיליפינים, מנכ"ל  שותף כעשור של  "התמרה הובלת תהליכים ארגוניים" , כל אלו  תורמים לגמישות המחשבתית והחשיבה היצירתית החדשנית.

 1. פיתוח מוצר חדש  

תהליכי ליווי החל מבדיקת היתכנות ועד לפיתוח, ייצור ושיווק עבור בעלי עסקים ובעלי מיזמים חברתיים, למימוש מוצר בר קיימא שמרחיב את הפעילות העסקית שלכם.

 1. מרעיון עסקי / חברתי להגשמה כלכלית

תהליכי ליווי ויעוץ לאלו הנמצאים בשלב הקמת מיזם או עסק חדש ואשר חשוב להם להבין את ההיתכנות והתהליכים הנדרשים לפני היציאה לדרך לקראת הגשמתו המוצלחת של המיזם.

 1. פיתוח עסקי למיזמים ועסקים קיימים

תהליכי ליווי ויעוץ למיזמים ועסקים קיימים אשר מחפשים אופקים וכלים חדשים כדי לבסס, להרחיב ולממש את הפוטנציאל לשלב העסקי הבא במלואו.

 1. מיומנויות ניהול עסק

מיומנויות ניהול הינן "מפתח הקסמים" של כל מנהל מצליח – החל בניהול עובדים והמשאב האנושי, דרך ניהול  שינויים, ניהול זמן, חשיבה יצירתית ועוד. תהליך הניהול לעולם אינו נגמר, היכולת לזהות תהליכים בזמן אמת ולהוביל ניהול צומח הנם מאבני היסוד שחשוב שכל מנהל יכיר.  

5."מנטורינג"

ליווי ארוך טווח של בעלי עסקים ליצירת עמוד שדרה איתן הבא לידי ביטוי בשינוי חשיבה ותפיסת עולם, דרך רכישת מיומנויות וכישורים ועד ליישום והטמעה בתהליכי ניהול העסק על היבטיו השונים.

התמחויות

התחום הקולינארי- מסעדנות  – הקמה, ניהול ויעוץ גסטרונומי

אירועים- הפקה ותפעול

השוק הקמעונאי- רשתות שיווק- ניהול, תפעול, כתיבת תכניות וספר נהלים

קהלים –

בעלי עסקים ויזמים- רחב, עסקים משפחתיים, המגזר הערבי ישראלי, המגזר הבדואי, המגזר הדרוזי, אוכלוסייה עם מוגבלויות  

בברכה

משה צדוק

טל' – 054-6909134

office@hatmara.org.il